AVISTA Łążyn - GKS LZS Szymbark - ZAPOWIEDŹ

W sobotę (tj. 18 kwietnia) o godzinie 16:00 na boisko sportowe w Parku w Fijewie wybiegną jedenastki AVISTY Łążyn i GKS LZS Szymbark. Będzie to mecz rozgrywany w ramach XVII kolejki B-klasy.

Bilans spotkań pomiędzy obiema ekipami jest bardzo wyrównany. W dotychczasowych 7 konfrontacjach 3 razy wygrali zawodnicy AVISTY, 2 razy Szymbarka oraz 2-krotnie padł remis (w bramkarz 26-14).  Ostatnia potyczka zakończyła się podziałem punktów 3:3. Bramki dla Łążyna zdobyli wówczas Paweł Senkowski (2) oraz Sebastian Tarnowski (bramka samobójcza).

W chwili obecnej zdecydowanie lepiej wiedzie się zawodnikom Łukasza Rubalewskiego, którzy po porażce w I meczu rundy wiosennej z ITR JEZIORAK Iława pokonali GSKF ORISTO Montowo oraz MEWĘ Smykowo. Wydawać by się mogło, że ciężko przepracowany okres przygotowawczy oraz dokonane wzmocnienia zaczynają przynosić oczekiwane efekty.

Spotkanie poprowadzi Pan Sławomir Korzeniak