Co słychać w Łążynie?

Start sezonu 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. "Niebiescy" już od początku sierpnia szlifują formę pod okiem trenera Łukasza Rubalewskiego. W międzyczasie rozegrali również 6 gier kontrolnych.
Piłkarze Avisty treningi wznowili 3 sierpnia. Już od pierwszych zajęć w klubie pojawiło się kilka nowych twarzy. Swoich sił w drużynie z Łążyna postanowili spróbować między innymi Patryk Borkowski, Mateusz Brzezicki, Karol Józefowicz i Marek Wierzbowski (wszyscy Oristo Montowo). Do po półrocznym wypożyczeniu do Motoru do drużyny powrócił Jakub Lewalski a treningi z drużyną wznowili również Karol Czarnecki (powrót po rocznej przerwie) oraz Daniel Czarnecki (powrót po kontuzji). Wszystkich ww. zawodników jesienią najprawdopodobniej zobaczymy w niebieskich trykotach.

Start sezonu zaplanowany został na 29/30 sierpnia. Niestety w związku z wycofaniem się z rozgrywek piłkarzy z Montowa podopieczni Łukasza Rubalewskiego zaprezentują się swoim kibicom dopiero 2 września, kiedy to w ramach 1/64 WPP w Fijewie podejmować będą piłkarzy Delfina Rybno.

Wyniki gier kontrolnych:
Novoplast Mszanowo 7:4 Avista