ITR JEZIORAK Iława - AVISTA Łążyn 2-1

W dniu dzisiejszym (tj. 28 marca) gracze AVISTY Łążyn rozegrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej B-klasy. Po dobrym spotkaniu ulegli ITR JEZIORAK Iława 2:1 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.

Po pierwszej połowie spotkania zespół prowadzony przez Łukasz Rubalewskiego prowadził 1:0 po strzale Łukasza Junkier w 21 minucie. Niestety w drugiej części gry bramki zdobywali już tylko gracze z Iławy. W 60 minucie spotkania wyrównał Łukasz Malanowski a w doliczonym czasie gry rzut karny na bramkę zamienił Dominik Ćwikliński.

Następny mecz gracze AVISTY Łążyn rozegrają w najbliższą sobotę (tj. 04 kwietnia) o godzinie 16:00 w Parku w Fijewie z ORISTO Montowo (w meczu XIV kolejki zremisowali bezbramkowo z UKS ŻAK Jamielnik).

Skład zespołu AVISTY Łążyn w meczu z ITR JEZIORAK Iława można zobaczyć klikając w poniższy link.