JORDAN Kazanice - AVISTA Łążyn 3:2 (0:2)

W niedzielne popołudnie, na boisku sportowym w Kazanicach, odbyło się spotkanie XXII kolejki B-klasy pomiędzy JORDANEM Kazanice a AVISTĄ Łążyn.

W pierwszej połowie meczu zdecydowanie lepiej radził sobie zespół AVISTY Łążyn, który na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem. Na listę strzelców wpisali się Damian Golder (26') oraz Łukasz Junkier (44').

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacznej zmianie i w dalszym ciągu zawodnicy AVISTY kontrolowali przebieg gry. W 55 minucie meczu, z powodu kontuzji, boisku musiał opuścić Mateusz Smuorek. Wymuszona zmiana wprowadziła wiele chaosu w poczynania defensywne. Coraz śmielej atakować zaczął zespół JORDANU co przyniosło efekt w 60 minucie gry. JORDAN - AVISTA 1:2. Gracze AVISTY, mimo kilku świetnych okazji, nie potrafili zdobyć trzeciej bramki. Sztuka ta udała się za to gospodarzom. Wyrównującą bramkę, strzałem głową, zdobył Piotr Laskowski. Gdy wydawało się, że po raz kolejny w meczu JORDAN - AVISTA padnie remis na strzał z około 30 metrów zdecydował się napastnik Kazanic Bartosz Modrzewski. Piłka wpadła do siatki obok zdezorientowanego bramkarza AVISTY.