Już w sobotę pierwszy mecz ligowy

Już w najbliższą sobotę (tj. 28.03.2015) o godzinie 15:00 na stadionie w Iławie rozgrywki B-klasy w rundzie wiosennej zainaugurują piłkarze LZS AVISTY Łążyn. Rywalem podopiecznych Łukasza Rubalewskiego będzie ekipa ITR JEZIORAK Iława.

Najbliżsi przeciwnicy, po rundzie jesiennej, z 27 pkt. (8 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka) zajmują III miejsce w ligowej tabeli i z pewnością ich jedynym celem na ten sezon jest awans. Jednak jak już pokazało boisko (w rundzie jesiennej spotkanie pomiędzy obiema ekipami zakończyło się remisem 1:1, bramkę dla AVISTY strzelił z rzutu karnego Junkier Łukasz) nie jest to przeciwnik, z którym nie można skutecznie powalczyć o cenne ligowe punkty.

Dodatkową motywacją może być również chęć pokazania się kibicom i zmazania plamy po dość dotkliwej porażce w ostatnim sparingowym spotkaniu z GSZS DELFIN Rybno aż 9:1.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Wółkowski P., Dobrzyński Ł., Markowicz P.

Wyjazd na spotkanie autokarem:
- zbiórka w Łążynie - godzina 13:45,
- zbiórka koło Karczmy - godzina 14:00,

WAŻNE: zabrać ze sobą dokumenty oraz cały sprzęt sportowy !!!