AVISTA Łążyn - ORZEŁ Ulnowo 1:5 (0:2)

W sobotę (02 maja) na boisku sportowym w Parku w Fijewie obyło się spotkanie XIX kolejki B-klasy pomiędzy AVISTĄ Łążyn a UKS ORZEŁ Ulnowo (w rundzie jesiennej w Ulnowie wygrali gospodarze 3:0).

Spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni Łukasza Rubalewskiego stwarzając sobie kilka okazji do objęcia prowadzenia. Niestety z biegiem czasu goście poukładali swoją grę i po nieporozumieniu obrońców AVISTY, za sprawą Piotra Misiaka (22'), zdobyli pierwszą tego dnia bramkę. Kolejne trafienie dołożyli jeszcze przed przerwą za sprawą Adriana Karolewskiego i to ekipa UKS ORZEŁ Ulnowo schodziła na przerwę w zdecydowanie lepszych humorach prowadząc 2:0.

Po zmianie stron sygnał do odrabiania strat dał niezawodny w ekipie z Łążyna Łukasz Junkier, który w 53 minucie spotkania zdobył kontaktową bramkę. Był to jedyny gol tego dnia dla gospodarzy. Goście jeszcze trzykrotnie (68' Mariusz Wenderski, 80' Adrian Karolewski, 89' bramka samobójcza Mateusza Smuorek) znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Karola Mergalskiego i wywieźli z Parku w Fijewie trzy punkty.