ISKRA Smykówko - AVISTA Łążyn 1:4 (1:2)

W niedzielę (26 kwietnia) na boisku sportowym w Smykówku odbyło się spotkanie rozgrywane w ramach XVIII kolejki B-klasy pomiędzy ISKRĄ Smykówko a AVISTĄ Łążyn.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już od 2 minuty prowadzili 1:0. Wyrównującą bramkę 9 minut później zdobył Patryk Kempkowski po podaniu Kamila Sass. Jeszcze przed przerwą na prowadzenie AVISTĘ wyprowadził Artur Zelma (asysta Patryk Kempkowski).

Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko podopieczni Łukasza Rubalewskiego. W 61 minucie na 3:1 podwyższył Kamil Sass (asysta Damian Golder), w 78 wynik ustalił chwilę wcześniej wprowadzony Dominik Kempkowski.

Było to 4 z rzędu zwycięstwo zespołu AVISTY Łążyn. W kolejnym spotkaniu poprzeczka powędruje zdecydowanie wyżej, gdyż do Parku w Fijewie zawita UKS ORZEŁ Ulnowo.