B-klasa (10/26): Wardrom Jamielnik - Avista 0:2 (0:1)

Nareszcie zwycięstwo! Aż 5 kolejek musieli czekać kibice i piłkarze Avisty na kolejne ligowe zwycięstwo. W wyjazdowym spotkaniu pokonali Wardrom Jamielnik 0:2 (0:1). Zwycięskie trafienia zanotowali Łukasz Junkier oraz Karol Żuchowski.

Niezwykle ważne punkty zdobyli z niedzielę piłkarze z Łążyna. Runda jesienna powoli wkracza w końcową fazę a ilość punktów zdobytych przez niebieskich po prostu "nie powala". Ma to również odzwierciedleni w tabeli ligowej, w której to "niebiescy" okupują dolne rejony tabeli. Niedzielne spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gości, którzy powoli zaczynają przypominać drużynę jaką obserwowaliśmy w zeszłym sezonie. Do przerwy goście wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji, z których wykorzystali niestety tylko jedną. Po faulu na Karolu Kuczyńskim sędzia podyktował rzut karny a pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Junkier. Druga połowa była już bardziej wyrównana lecz wciąż z małym wskazaniem na piłkarzy z Łążyna. Losy meczu rozstrzygnął wprowadzony na boisko w drugiej połowie Karol Żuchowski, który zakończył celnym strzałem indywidualną akcje Patryka Kempkowskiego.

Bramki: 32' Junkier (k), 80' Żuchowski

Avista: Lewalski - Kempkowski, Czarnecki K, Smuorek, Guzowski, Kuczyński (70' Żuchowski), Zelma (55' Weinar Sz.), Rynkowski, Malinowski D. (87' Weinar W.), Rubalewski, Junkier