Przed ligowym weekendem

9 spotkań - 9 punktów. To aktualny dorobek piłkarzy z Łążyna. Najbliższa okazja do poprawy tych statystyk już w najbliższą niedziele. Tego dnia "niebiescy" udają się do Jamielnika gdzie rozegrają mecz z sąsiadem z ligowej tabeli. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Ostatnia kolejka i remis w derbowym pojedynku z Jordanem wlały trochę optymizmu w serca ludzi związanych z Avistą. Pomimo dużych braków kadrowych w sobotnim spotkaniu widzieliśmy już zupełnie inny zespół niż w trzech poprzednich, zakończonych porażkami meczach. Z pewnością dużo pracy czeka jeszcze piłkarzy Avisty aby móc prezentować pełnię swoich możliwości ale na pewno można się cieszyć z małego postępu. Niedzielny pojedynek nie będzie jednak należał do łatwych. Borykającym się z dużymi problemami kadrowymi po sobotnim spotkaniu przybyło kolejnych zmartwień. Do długiej już listy kontuzjowanych dołączyli Paweł Senkowski i Łukasz Junkier, których występ w niedzielnym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wardrom - AVISTA
26 październik 2014
Niedziela, godz 13:00
Boisko w Jamielniku

ZABIERAMY ZE SOBĄ NIEBIESKIE STROJE!!!

Wyjazd
Łążyn: 11:00
Lubawa: 11:15 (Karczma nad Sandelą)