B-klasa (9/26): Avista - Jordan Kazanice 2:2 (2:0)

W meczu 9 kolejki spotkań "niebiescy" podzielili się punktami z Jordanem Kazanice. Bramki dla gospodarzy zdobyli Matusz Smuorek oraz Patryk Kempkowski.

Po 3-ech fatalnych spotkaniach piłkarze z Łążyna wreszcie mogą cieszyć się ze strzelonych bramek i zdobyczy punktowej. Z przebiegu spotkania remis można uznać za sprawiedliwy wynik choć z pewnością większy niedosyt mogą czuć gospodarze. Pierwszą połowę zagrali bowiem bardzo mądrze i do szatni schodzili z dwubramkową zaliczką. Na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Mateusz Smuorek, który niczym Arkadiusz Milik wykorzystał błąd golkipera z Kazanic i głową umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później było już 2:0. Dobrą akcja na lewym skrzydle popisał się Łukasz Rubalewski a formalności dokończył Patryk Kempkowski, dla którego było to pierwsze trafienie w niebieskich barwach. Na początku drugiej połowy piłkarze Avisty mogli przypieczętować swoje zwycięstwo lecz w akcji dwóch Łukaszów: Rubalewskiego i Junkra zabrakło szczęścia. Niestety dla piłkarzy i kibiców gospodarzy wraz z upływem czasu "niebieskim" zaczęło brakować sił co z zimną krwią wykorzystali podopieczni Mirosława Tomaszewskiego. Zdobyli dwie bramki i w effekcie ostatnie derby w 2014 roku zakończyły się podziałem punktów.

Bramki: 22' Smuorek, 30' Kempkowski

Avista: Lewalski - Weinar Sz., Czarnecki K, Kowalkowski, Guzowski - Kempkowski, Weinar W. (56' Bilicki), Smuorek, Senkowski (65' Mergalski), Rubalewski - Junkier (85' Żuchowski)