Przed ligowym weekendem

Przed nami kolejny emocjonujący piłkarski weekend w B-klasie. Zaliczający ostatnio nie najlepszą serię piłkarze Avisty wracają na własny teren. W sobotę gościć będą piłkarzy z Kazanic. Czy tym razem „niebiescy” pokażą pełnię swoich możliwości i przełamią tę niemoc?

Ostatnie 3 mecze były to bardzo bolesne porażki. Bilans bramkowy 0-12 w wystarczającym już chyba stopniu podsumowuje „wyczyn” drużyny z Łążyna. Jedyny usprawiedliwieniem dla piłkarzy może być fakt, że w tych spotkaniach grali z rywalami, którzy od dawna im „nie leżą”. Ostatnie pojedynki zarówno z Orłem, Kunkami czy Liderem kończyły się zazwyczaj zwycięstwami rywali. Fakt, że „niebieskim” przyszło grac teraz z nimi 3 mecze pod rząd oraz słabsza dyspozycja piłkarzy Avisty w ostatnim czasie dały w efekcie taką niechlubną serię. Okazją do zatarcia złego wrażenia będzie sobotni, derbowy pojedynek z Jordanem. W sobotę w barwach Avisty nie zobaczymy po raz kolejny Patryka Grabkowskiego i Adriana Walewskiego – jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy zakończyli oni swoją przygodę w niebieskich barwach. Na boisku nie zobaczymy również wciąż leczącego kontuzję Daniela Czarneckiego. Dobrą informacją jest natomiast powrót do kadry nieobcych w meczu z Liderem Rafała Rynkowskiego i Patryka Kempkowskiego.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVISTA - Jordan
18 październik 2014