Przed ligowym weekendem

W sobotnie popołudnie podopieczni Łukasza Rubalewskiego podejmować będą na własnym terenie piłkarzy Iskry Smykówko. Początek spotkania o godzinie 16:00 w Parku w Fijewie.

Historia spotkań między obiema drużynami nie jest zbyt długa. Na dzień dzisiejszy obie jedenastki rozegrały ze sobą … dwa spotkania. Oba pojedynki rozegrane zostały w poprzednim sezonie a góra w nich byli „niebiescy”. Jesienią w parku było 1:0 natomiast na wiosnę piłkarze z Łążyna pokonali rywali 1:4. Z pewnością nie jeden kibic piłkarzy z Gminy Lubawa nie miałby nic przeciwko temu aby w sobotę przedłużyć zwycięską passę w spotkaniach z piłkarzami Iskry. Najbliższy rywal jest z pewnością w zasięgu „niebieskich”. Jak do tej pory w tym sezonie piłkarze ze Smykówka 3-krotnie rozgrywali swoje mecze na boisku rywala. Na inaugurację odnieśli zwycięstwo w Jamielniku lecz w kolejnych dwóch spotkaniach musieli uznać wyższość odpowiednio Olimpii Kisielice oraz Jordanu Kazanice. Poza wymienionymi spotkaniami rozegrali jeszcze dwa pojedynki na „własnym terenie”, w których zanotowali jedną porażkę (Jeziorak) oraz w ostatniej kolejce imponujące zwycięstwo z Mewą.

Pary 7 kolejki:
Jeziorak Iława - Olimpia Kisielice 10 października, 14:30
Avista Łążyn - Iskra Smykówko 10 października, 16:00
Wicher Gwiździny - Jordan Kazanice 11 października, 14:00
Mewa Smykowo - GKS LZS Szymbark 11 października, 14:00
Pauza: UKS Żak Jamielnik

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Avista - Iskra Smykówko

Sobota 10.09.2015